Ecolore – kosmetyki mineralne

29 listopada 2014 - . Możliwość komentowania Ecolore – kosmetyki mineralne została wyłączona.

kosmetyki mineralneEcolore, nowa marka kosmetyków mineralnych właśnie zadebiutowała na krajowym rynku prezentując bazową kolekcję Simple Line, w skład której wchodzi dziesięć grup produktów w łącznie ponad 100 kolorach. Jest to jak dotąd najszerszy asortyment kosmetyków mineralnych oferowanych przez polską firmę. Kosmetyki mineralne Ecolore są w całości produkowane i pakowane w Polsce.

Wytwarzane wyłącznie z wysokiej jakości surowców mineralnych, które można znaleźć w przyrodzie, nie zawierają żadnych syntetycznych dodatków. Produkty dostarczane są w eleganckich ale praktycznych słoiczkach z dobrej jakości plastiku, wyposażonych w obrotowe sitka fabrycznie zabezpieczone folią.
W skład kolekcji wchodzą mineralne podkłady, korektory, pudry wykończeniowe i matujące cienie do powiek, kresek oraz brwi, róże a także bronzery. Firma udostępnia produkty w sprzedaży internetowej oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Szczegóły kolekcji można zobaczyć na polskiej stronie internetowej marki ecolore.pl

Brak komentarzy.