Forum Kosmetyki NaturalneZ przyjemnością ogłaszamy powstanie Forum dyskusyjnego związanego z portalem Kosmetyki Naturalne.

Nasze forum to miejsce wymiany opinii i spostrzeżeń na tematy związane z kosmetykami naturalnymi.
To także miejsce w którym mniej zorientowane w tematyce osoby mogą zapytać o poradę bardziej doświadczonych Użytkowników, którą z pewnością otrzymają. Forum zostało stworzone po to, aby uzupełnić rolę informacyjną serwisu o możliwość interakcji jego użytkowników.

Poniżej przedstawiamy regulamin Forum. Powstał on z tylko jednego powodu ? pragnienia by forum pozostało miejscem przyjaznym i aby jak najlepiej służyło wszystkim Użytkownikom. Chcemy, aby Użytkownicy forum czuli sie tu bezpiecznie i komfortowo, oraz by często do nas zaglądali.

 1. Zabrania się publikowania treści sprzecznych z normami współżycia społecznego, wzywających do popełnienia przestępstw lub propagujących przemoc.
 2. Zabrania się nawoływania do nienawiści rasowej, etnicznej bądź wyznaniowej.
 3. Zakazane jest podszywanie sie pod administratorów Forum, bądź innych użytkowników.
 4. Wypowiedzi użytkowników nie mogą naruszać praw autorskich oraz wykorzystywać znaków towarowych lub innych praw podmiotowych osób trzecich.
 5. Wypowiedzi nie mogą zawierać treści obscenicznych, wulgarnych i obraźliwych dla innych użytkowników bądź osób trzecich.
 6. Zabrania się wielokrotnego publikowania postów o identycznej bądź zbliżonej treści.
 7. Zabrania się publikowania postów o treści komercyjnej (reklam i ogłoszeń).
 8. Posty publikowane w niewłaściwej kategorii mogą zostać przeniesione lub usunięte bez wiedzy i zgody autora.
 9. Zabrania się publikowania postów niezwiązanych z tematyką Kosmetyków Naturalnych.
 10. Zabrania się umieszczania tekstów reklamowych.
 11. Zabrania się uzywania linków do innych serwisów.
 12. Forum  nie odpowiada za publikowane na nim treści, które są jawne dla wszystkich. Odpowiedzialność za każdą opublikowaną wypowiedź ciąży na jej autorze.

Naruszenie wyżej wymienionych zasad może spowodować usunięcie wypowiedzi bądź wątku, ukaranie użytkownika poprzez ostrzeżenie, czasowe zawieszenie prawa do publikowania na Forum. Notoryczne łamanie zasad karane będzie stałym usunięciem z grona Użytkowników Forum . Oczywiście jest to ostateczność, do której mamy nadzieję uciekać się jak najrzadziej.

Skomentuj

XHTML: Możesz używać następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*