John Masters OrganicsJohn Masters Organics to znana na świecie i już dostępna w Polsce luksusowa marka kosmetyków organicznych. Są to zarówno profesjonalne, używane w salonach fryzjerskich kosmetyki do mycia, odżywiania, pielęgnacji i stylizacji włosów, jak i znakomite kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy.

John Masters Organics to ulubiona marka wielu gwiazd kina i showbusinessu. To produkty nie zawierające szkodliwych substancji chemicznych, produkowane na bazie naturalnych olejków i wyciągów roślinnych.

W przeciwieństwie do wielu marek kosmetyków organicznych produkty John Masters Organics charakteryzują się oszałamiającymi kompozycjami zapachowymi z naturalnych roślinnych olejków aromatycznych.

Produkty są już dostępne w kilku miejscach w Polsce, a liczba tych punktów wciąż się powiększa. Opis produktów na stronie www.shelldon.pl lub w języku angielskim na stronie producenta www.johnmasters.com.

2 komentarze do “John Masters Organics”

  1. Moriko

    Z kosmetykami tej marki spotkałam się w Londynie. To profesjonalne, fryzjerskie kosmetyki do włosów. A do tego organiczne.

  2. Gagatka

    Markę znam od niedawna. Świetne kosmetyki, nie mam żadnych objawów alergicznych (mimo, że bardzo często kosmetyki mnie uczulają), widoczne działanie już po kilku pierwszych użyciach jeśli chodzi o preparaty do włosów. Polecam szampon do włosów Wieczorny Pierwiosnek oraz odżywkę Lawenda i Awokado dla osób, które tak jak ja zniszczyły sobie włosy farbowaniem. Po kilku użyciach widzę już bardzo dużą poprawę i wyglądu i kondycji moich włosów. Poza tym używam serum z witaminą C do twarzy oraz kremu do twarzy z mandarynką i muszę powiedzieć, że są znakomite. Polecam też balsam do ciała o cudownym zapachu wanilii i pomarańczy.

Skomentuj

XHTML: Możesz używać następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*