Kosmetyki do pielęgnacji Sylveco

12 października 2015 - . Możliwość komentowania Kosmetyki do pielęgnacji Sylveco została wyłączona.

Sylveco to polska firma kosmetyczna działająca na rynku od 1992. W ofercie firmy znajdziemy bogaty asortyment wysokiej jakości naturalnych produktów do pielęgnacji przeznaczonych dla skóry wrażliwej i ze skłonnością do alergii.
Motywem przewodnim produktów Sylveco jest ekstrakt z kory brzozy zawierający betulinę oraz kwas betulinowy. Firma stosuje innowacyjną technologię izolacji i oczysczania triterpenów z kory brzozy. Triterpeny takie jak betulina, kwas betulinowy, kwas oleanolowy, kwas ursolowy, amryna, lupeol to substancje będące aktywnymi składnikami produktów o działaniu pielęgnującym.
Kosmetyki Sylveco to połączenie wysokiej jakości tłoczonych na zimno olejów roślinnych, wosków stosowanych jako emolienty i maseł roślinnych z pierwszego tłoczenia.
Produkty Sylveco nawilżają, regenerują, leczą i chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami.
Nie zawierają sztucznych barwników, substancji zapachowych, konserwantów, surowców wytwarzanych z ropy naftowej lub jej pochodnych, olejów silikonowych oraz glikoli. Są również hypoalergiczne i bezpieczne dla skóry. Nie są testowane na zwierzętach. Produkty firmy otrzymały liczne nagrody i wyróżnienia.

Brak komentarzy.