Sklep Internetowy Jane Iredale www.sklepjaneiredale.pl prowadzi sprzedaż amerykańskich, mineralnych kosmetyków Jane Iredale. Receptura kosmetyków oparta jest wyłącznie na naturalnych minerałach, które nie stanowią pożywki dla bakterii. W związku z tym ich zastosowanie zalecane jest po wszelkich zabiegach medycyny estetycznej (włącznie z laserem głębokim), po których skora wymaga rekonwalescencji. Kosmetyki Jane Iredale? zalecane są przez chirurgów plastycznych i dermatologów oraz gabinety medycyny estetycznej i kosmetyczne na całym świecie.

Marka Jane Iredale? to niekonwencjonalny makijaż o zaawansowanej technologii produkcji, wykorzystującej najwyższej jakości składniki kosmetologiczne oraz witaminy, antyutleniacze, a przede wszystkim naturalną ochronę słoneczną SPF. Nie bez znaczenia pozostaje fakt uhonorowania marki Jane Iredale? przez Fundację Raka Skory wyróżnieniem dla pudrów mineralnych (PurePressed Base, Amazing Base SPF 20, Powder-Me SPFR ? SPF 30) oraz Dream Tint ? SPF 15 i LipDrink ? SPF 15 jako efektywnej ochrony słonecznej przed szkodliwymi promieniami UV.
Bazy Mineralne Jane Iredale stanowią cztery produkty w jednym, a dokładnie fluid, puder, korektor i ochronę słoneczną, poprawiając jednocześnie koloryt każdej skóry. Pudry prasowane i sypkie SPF 20 Jane Iredale, sformułowane z tlenkiem cynku i tytanu, nadają trwałą ochronę o szerokim spektrum działania, pozbawione są składników chemicznych oraz posiadają wysoki wskaźnik wodoodporności. Szybka i lekka aplikacja pudrem pozbawionym wypełniacza w postaci talku, wystarcza na uzyskanie pokrycia na cały dzień! Nie ulega odbarwieniu i pociemnieniu (nie utlenia się), a dodatkowo nie kumuluje się w miejscach zmarszczek i fałdów skórnych.
Makijaż Jane Iredale jest niekomedogenny (nie zatyka porów) i pozbawiony tłuszczu, a skóra może prawidłowo oddychać i funkcjonować. Wszystkie produkty przeszły pozytywnie testy dotyczące zatykania gruczołów łojowych. Kosmetyki mineralne Jane Iredale zostały pozbawione uczulających składników jak: środki zapachowe, sztuczne barwniki, chemiczne środki konserwujące. Każdy nowy produkt poddawany jest testom na 50 wolontariuszach. Istnieje minimalne ryzyko alergii.
Minerały posiadają skoncentrowany pigment, dzięki czemu dają możliwość całkowitego pokrycia i mogą być z powodzeniem stosowane do zatuszowania zarówno niewielkich, jak również większych obszarów skóry. Charakteryzują się także wysoką trwałością. Przylegają do skóry do momentu ich usunięcia przy pomocy jakiegokolwiek zmywacza.
Kosmetyki Jane Iredale oferują działanie przeciwzapalne – tlenku tytanu i cynku, posiadając właściwości przeciwzapalne, dzięki czemu są szczególnie pomocne w leczeniu trądzików młodzieńczych i różowatych. Dodatkowo minerały są neutralne, nieaktywne biologicznie i nie stanowią pożywki dla bakterii i drobnoustrojów.
Do finałowej produkcji produktów Jane Iredale stosuje się składniki kosmetologiczne o najwyższej jakości jak również witaminy i antyutleniacze o wartości farmaceutycznej, ale pochodzenia organicznego (oczywiście tam gdzie jest to możliwe).
Kosmetyki Jane Iredale polecane są dla każdego typu skóry, również alergicznej, atopowej i skory trądzikowej

Skomentuj

XHTML: Możesz używać następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*