W przepięknym, cichym miasteczku Margaret River na południowych krańcach Zachodniej Australii znajduje się manufaktura, w której powstają wspaniałe kosmetyki pełne naturalnych składników odżywczych.

Cała linia kosmetyków produkowana jest wyłącznie z naturalnych  organicznych surowców roślinnych pozyskiwanych z certyfikowanych upraw .

Produkty SAVI nie zawierają żadnych środków chemicznych, pestycydów, herbicydów, środków grzybobójczych i konserwujących.  Kosmetyki są starannie pakowane wyłącznie w ciemne opakowania szklane lub PET, chroniące cenne składniki przed niekorzystnym działaniem promieniowania UV.

Zawarte w kosmetykach organiczne olejki eteryczne mają niezwykłe właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze i przeciwwirusowe.

Dodatkowo pielęgnują skórę całego ciała, wzmacniają  organizm i stymulują jego odporność. Dodatkową wartością jest ich wspaniały zapach utrzymujący się na skórze długo po zabiegu.

Kosmetyki SAVI to połączenie doskonałej pielęgnacji skóry z aromaterapią

Kosmetyki dostępne na stronie: www. organicbynature.pl

Jedna odpowiedź do “Kosmetyki organiczne z Australii”

  1. kaska

    Od razu skojarzyły mi się kosmetyki oparte na miodzie Manuka. Te co prawda pochodza z Nowej Zelandii ale swe właściwości zawdzięczaja właśnie olejkom eterycznym. W ostatnim czasie dociera do nas coraz więcej produktów z tamtych rejonów.

Skomentuj

XHTML: Możesz używać następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*