naturalna kąpiel dzieckaOrganiczne naturalne szampony dla dzieci, mogą zmienić zwykłą rutynę w wyjątkowe i odżywiające włosy doświadczenie dla ciebie i twojego dziecka. Dodatkowo pozwoli uniknąć dolegliwości takich jak łupież, ciemieniucha i podrażnienie oczu.

Włosy twojego dziecka nie potrzebują codziennego mycia. Przeciwnie, lepiej tego nie robić. Codzienne używanie szamponu wysusza skórę, prowadzi do łupieżu i innych problemów. Niektóre szampony przynoszą taki skutek nawet jeśli są rzadko  używane. Dlatego tak ważne jest by stosować naturalne szampony dla dzieci takie jak ten z Aubrey Organics, który myje delikatnie, podczas gdy olejek migdałowy, rumianek i mięta łagodzą, nawilżają włosy i skórę głowy.

Naturalny szampon dla dzieci Aubrey Organics

Ciemieniucha jest dolegliwością, która dotyka dzieci pomiędzy pierwszym a szóstym miesiącem życia. Poznaje się ją po żółtawych łuskach przypominających łupież. Chociaż nie jest niebezpieczna, można jej uniknąć używając szamponów naturalnych.
Jeśli ciemieniucha rozwinie się, nie przesadź z pielęgnacją. Naturalnym instynktem jest jak najszybsze zmycie jej szamponem, ale to może tylko zaognić problem. Zamiast tego wmasuj w skórę głowy niewielką ilość naturalnego balsamu dla dzieci. Po godzinie, wyczyść głowę dziecka organiczną bawełnianą ściereczką i ciepłą wodą. Następnie delikatnie rozczesz włosy dziecka i pozwól by dolegliwość wyleczyła się w sposób naturalny.

Skomentuj

XHTML: Możesz używać następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*