Belekos.pl to nowy sklep z kosmetykami, których producenci stawiają na korzystanie z surowców roślinnych i ograniczenie niepotrzebnych sztucznych substancji.

Jednocześnie belekos.pl jest pomyślany przede wszystkim jako miejsce zaopatrywania się w artykuły nietestowane na zwierzętach, odpowiednie dla wegetarian i, w dużej części, również dla wegan.

Belekos.pl posiada w ofercie zarówno kosmetyki pielęgnacyjne, jak i do makijażu, dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Najpopularniejsze kategorie, jakie można wskazać to produkty do oczyszczania twarzy, odżywki do włosów, podkłady i pudry, błyszczyki, pomadki, kredki do oczu.
Adekwatnie do pory roku klienci znajdą też spory wybór kosmetyków do i po opalaniu, a na wypadek braku słońca – produkty brązujące.

Dostawcy belekos.pl to włoska firma Helan i brytyjska Faith in Nature – obie działające na swoich rynkach krajowych od ponad ćwierćwiecza i rozwijające cały czas eksport. Obie znajdują się też na liście Klubu OK! skupiającej firmy, które złożyły oświadczenia o nieprowadzeniu żadnych testów – zarówno składników, jak i finalnych produktów – na zwierzętach.

Faith in Nature został ostatnio wyróżniony w brytyjskiej prasie jako firma stosująca się do zasad CSR, czyli społecznie odpowiedzialnego biznesu. Podkreślono osiągnięcia FiN w zakresie dbałości o środowisko, co potwierdza też nagroda Najlepszych Praktyk Środowiskowych.
Z kolei firma Helan jako pierwsza we Włoszech uzyskała Environmental Management System Certification. Helan dołączył również do programu Clean Energy.

Zachętą do zakupów w sklepie belekos.pl są przyznawane każdorazowo punkty lojalnościowe.

Istnieje możliwość ozdobnego zapakowania paczki i wysłania jej jako prezent.

Sklep oferuje bezpłatną dostawę przy zakupach na kwotę min. 200 zł.

Aktualnie trwa konkurs polegający na wymyśleniu imienia dla bohatera logo firmy, jakim jest królik – symbol nietestowania kosmetyków na zwierzętach. Na autorów propozycji czekają kupony rabatowe, a na zwycięzcę – kosmetyczna niespodzianka.

Skomentuj

XHTML: Możesz używać następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*