Terapie Mydlane

16 grudnia 2009 - . 2 komentarze.

terapie mydlaneSłyszałaś kiedyś o tak fantastycznej rzeczy jak terapia mydlana? Tak, mydło ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko właściwości myjące. Przynosi bardzo wiele korzyści zdrowotnych, ale tylko wtedy gdy użyjemy właściwego mydła.
Przez ?właściwe mydło? nie rozumiemy tutaj ogólnodostępnych mydeł komercyjnych. Rozumiemy przez to czyste, organiczne i naturalne takie jak mydło domowej roboty.

Mydlana Aromaterapia
Do terapii mydlanej potrzebujemy mydeł zawierających olejki aromatyczne oraz dodatki mające efekt terapeutyczny. Mydła takie mają relaksujący oraz leczniczy na skórę oraz ciało jako całość.

Terapia z użyciem mydła w kąpieli
Jeśli pragniesz odprężyć się od zwykłego stresu codziennego życia, wtedy nie ma nic bardziej relaksującego niż dobry prysznic lub zanurzenie się w ciepłej wannie. Użycie relaksującego mydła o przyjemnym zapachu może wzmocnić to doświadczenie jeszcze bardziej.

Terapia z użyciem mydłem w masażu
Kostka mydła do masażu dostarcza również najlepszych doświadczeń spa. Jest to jeden z najlepszych sposobów pielęgnacji skóry oraz ciała.

Wszystko to mydło jest jak najbardziej w Twoim zasięgu.
By dowiedzieć się więcej przejrzyj strony należące do tej kategorii. Znajdziesz tam również receptury które mogą Ci się przydać.

2 komentarze do “Terapie Mydlane”

  1. kaya

    mmm… aromaterapia 🙂

  2. Mydło Organiczne / Naturalne | Kosmetyki Naturalne

    […] udowodnione ma wspaniałe działanie przeciwko stresowi, bezsenności czy bólowi kończyn. Terapia mydlana ożywia, łagodzi, i leczy […]

Skomentuj

XHTML: Możesz używać następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*